گروه بندی خیرین

انجمن پس از شناسایی ایتام توسط مددکاران و تشکیل پرونده و پذیرش ، مشخصات کودک را به خیرین داوطلب ارائه می دهد و داوطلب با پرداخت مبلغ تعیین شده از طرف موسسه ، کودکی را به طور خاص و با پرداخت مستمر ماهیانه حمایت می کند.

این خیرین با پرداختی مبالغ مستمر و ماهیانه تامین هزینه های جانبی ایتام تحت سرپرستی اعم از : آموزش ، درمان ، تامین مسکن ، تهیه لوازم ضروری زندگی ، تامین جهیزیه و ... را عهده دار می گردند.

کمکهای غیر نقدی و وجوه قربانی که توسط افراد خیر به موسسه ارائه می گردد . صرف نیاز های ایتام تحت سرپرست می گردد.

 

این گروه از خیرین با قرار دادن توانایی ها و یا تخصص خویش ، نیازهای خاص کودکان بی سرپرست و بد سرپرست را تامین می نمایند.

 

باالهام ازآموزه های مکتب حیاتبخش اسلام وباانگیزه کمک رسانی مطلوب به ایتام وبمنظورایجاد بستری مناسب ومطمئن جهت گردآوری کمکهای نقدی وجوهات شرعی (زکات-کفاره و...) و صرف آن درراستای رفع نیازهای مادی ایتام،اعلام آمادگی کامل می نماید.لطفاً قبل ازواریز هرگونه وجوهات شرعی بامدیرعامل انجمن هماهنگ نمایید تاوجه فوق درمحل خویش هزینه گردد.

شروع سالتحصیلی جدید با حضور خادمان رضوی

        سومين دوره جشن‌های سراسری زير سايه خورشيد، با حضور خادمان حرم رضوی و میزبانی كودكان بی‌سرپرست و بدسرپرست هانيه اروميه، امروز 92/6/24 ، جشن‌ سراسری زير سايه خورشيد برگزار شد.

          از برنامه های جالب توجه در این دیدار، قرائت شعر امام رضا(ع) توسط کودکان بود که اشک را در چشمان خادمین و هیئت همراه جاری کرد. در این دیدار خادمین بارگاه هدایای آستان قدس رضوی را تقدیم کودکان کردند. خادمین بارگاه رضوی همچنین ضیافت شام را میهمان مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست هانیه بودند.